ŞİRKET MERKEZİ VE FABRİKA

A Organize Sanayi Bölgesi Evrenköy Cad No:11 K:1 Selçuklu - KONYA
T+90 332 239 14 30 (Pbx)
F+90 332 239 14 38
Ekonya@pakpen.com.tr

YÖNETİM OFİSİ

A Sahrayıcedid Mah. Halk Sk. No:40-44 81080 Kadıköy - İSTANBUL
T+90 216 467 26 11 (Pbx)
F+90 216 467 40 52
Eistanbul@pakpen.com.tr

KONYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

A Organize Sanayi Bölgesi Evrenköy Cad No:11 K:1 Selçuklu - KONYA
T+90 332 239 14 30 (Pbx)
F+90 332 239 14 38
Ekonya@pakpen.com.tr

İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

A Sahrayıcedid Mah. Halk Sk. No:40-44 81080 Kadıköy - İSTANBUL
T+90 216 467 26 11 (Pbx)
F+90 216 467 40 52
Eistanbul@pakpen.com.tr

ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

A Azel Urhan Kule - Konutkent 1 Mahallesi 3029 Cd No:3 Kat 17 Daire 92 Çankaya / ANKARA
T+90 312 491 66 95 (Pbx)
F+90 312 491 66 36 
Eankara@pakpen.com.tr

ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

A Toros Mah. 805 Sok. Kurgu Plaza-1 No:14 Daire:10 KONYAALTI / ANTALYA
T+90 242 340 57 41-42-43 (Pbx)
F+90 242 340 57 44
Eantalya@pakpen.com.tr

REKLAM & HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

A Sahrayicedid Mah. Halk Sk. No:40-44 34734 Kadıköy - İSTANBUL
T+90 216 467 26 11(Pbx)
F+90 216 467 40 52
Ehalklailiskiler@pakpen.com.tr

İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ

A  Organize Sanayi Bölgesi Evrenköy Cad. No:11 K:1 Selçuklu - KONYA
T+90 332 239 14 30 (Pbx)
F+90 332 239 14 38 
E ik@pakpen.com.tr

DIŞ RTİCARET A.Ş.

A Sahrayicedid Mah. Halk Sk. No:40-44 34734 Kadiköy - İSTANBUL
T+90 216 467 36 22 (Pbx)
F+90 216 467 40 52
Eexport@pakpen.com.tr