PAKPEN’İN ÇOCUKLARI, HAYALLERİNDEKİ ŞEHRİ ÇİZDİ

Pakpen Haber Yapı sektörünün öncü kuruluşlarından Pakpen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çalışanlarının ve iş ortaklarının çocukları arasında düzenlediği resim yarışmasının bu yıl ikincisini gerçekleştirdi. Pakpen’in çocukların hayallerine ışık tutmayı hedeflediği yarışmada, çocuklar nasıl bir şehirde yaşamak istediklerini kendi resimleriyle anlattı.

Sürdürülebilir bir gelecek hedefiyle tüm faaliyetlerini sürdüren Pakpen, gelecek nesillere de bu bilinci aktarmak amacıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel “Hayalimdeki Şehir ” temalı bir resim yarışması düzenledi. 6- 9 ve 10- 12 yaş olmak üzere ayrı 2 kategoride düzenlenen yarışmada çocuklardan gelen birbirinden güzel resimler Pakpen’in facebook sayfasında oylamaya sunuldu. Yapılan oylama sonucunda 6-9 yaş kategorisi birincisi 5327 beğeni ile Zeynep Sıla Bağ, ikincisi 5063 beğeni ile Asya Taş, üçüncüsü 2310 beğeni ile Berkay Doğan olurken; 10-12 yaş kategorisi birincisi 2300 beğeni ile Azranur Durak, ikincisi 2093 beğeni ile Rüya Nur Taş, üçüncüsü 331 beğeni ile Hasan Özsavaş oldu.

Pakpen’in özel günlerle ilgili iletişime büyük önem verdiğini aktaran Pakpen Kurumsal İletişim Müdürü Hale Kuyucu, “Bu yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz resim yarışmamıza olan ilgiden oldukça memnunuz. Yıl içinde gerçekleşen özel günlerde çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve çocuklarımıza yönelik farklı projeler geliştiriyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlediğimiz resim yarışmamızı önümüzdeki yıllarda da sürdürerek gelenekselleştirmeyi hedefliyoruz. Bu yıl çocuklarımızın nasıl bir şehirde yaşamak istediklerine tanıklık etmek istedik. Yapı sektörünün öncü şirketlerinden biri olarak bu sayede, gelecek nesillerin yaşam alanları olan planlı şehirleşmenin önemine dikkat çekerken, çocuklarımızı da bu konuda bilinçlendirmiş ve yaratıcılıklarını ortaya koymaları için teşvik etmiş olduk” diye konuştu.Basından Haberler


Pakpen HaberPakpen Haber'i bilgisayarınıza indirmeden aşağıdaki dergi kapaklarının üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

31. 30. 29. 28. 27. 26. 25. 24. 23. 22. 21. 20.