PAKPEN, BLOG VE E-DERGİ İLE İLETİŞİMİNİ GÜÇLENDİRDİ

Pakpen Haber Yapı sektörünün öncü firmalarından Pakpen, üretim kalitesindeki iddiasını dijital iletişime de taşıyor. Teknoloji yatırımlarında hız kesmeyen ve Ar-Ge çalışmalarıyla inovatif ürünlere imza atan Pakpen, geçtiğimiz yıl twitter,facebook ve linkedin hesaplarıyla başladığı dijital iletişim çalışmalarını, Pakpen Blog ve Pakpen E-dergi ile sürdürüyor.

Pakpen blog ve Pakpen E-Dergi’de, hem sektör çalışanlarının hem de son tüketicinin rahatlıkla takip edebileceği içerikler sunduklarını ifade eden Pakpen Kurumsal İletişim Müdürü Hale Kuyucu, dijital iletişimin, çağın artık bir gereği olduğunu söyledi. Kuyucu, “Pakpen E-dergi, yaklaşık sekiz yıldır paydaşlarımızla iletişim kurabilmek için çıkardığımız kurum dergimizin bir devamı niteliğinde. Pakpen Haber dergimizi, mobil dergi aplikasyonu ile hem çevreye olan duyarlılığımız hem de internet üzerinden iletişimin günümüzde artan önemini dikkat alarak dijital dünyaya taşımış olduk” dedi. “Dergimizde ekonomik, sektörel,güncel ve hayatın içinden içeriklere yer veriyoruz” diyen Kuyucu, şöyle konuştu: “Dergimizde yapı sektörünü yakından takip etmek isteyen paydaşlarımızın, uzmanlık gerektiren teknik bilgileri bile sıkılmadan okumalarına gayret ediyoruz. Pakpen E-dergi uygulamamızla, şirket olarak çok daha fazla kişiye ulaşabilmeyi hedefliyoruz.” Kuyucu,“Önemli gazeteci ve iş insanlarının kaleme aldığı makalelerle birlikte, sektörel makalelere de yer verdiğimiz Pakpen mobil derginin IOS ve Android uygulaması, akıllı cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlara ücretsiz olarak indirilebiliyor” ifadesini kullandı.
Bugüne dek Pakpen olarak geleneksel iletişim yöntemlerini aksatmadan ve verimli bir biçimde kullandıklarını aktaran Kuyucu, “Ancak gelişen ve farklılaşan iletişim kanallarını da takip etmek artık her şirket için elzem. Biz de Pakpen olarak facebook,twitter ve linkedin hesaplarımıza ek olarak paydaşlarımızla çift yönlü bir iletişim kurmamıza olanak veren, Türkiye’nin sayılı kurumsal blogları arasında yer alan ve kullanıcı dostu olarak tasarlanmış Pakpen bloğumuzu da açtık” diye konuştu. Pakpen Blog’da, yapı sektörüne yönelik yeni teknoloji ve trendler, AR-GE başta olmak üzere sektör ve gündem ile ilgili makaleler, Pakpen başarı hikâyelerinin yanı sıra kapı, pencere, yalıtım, tesisat boruları konularında pratik ve teknik bilgiler paylaştıklarını bildiren Kuyucu, aynı zamanda çevre dostu yeşil uygulamalar hakkında içeriklere de yer verdiklerini ifade etti. Kuyucu “Pakpen bloğu önümüzdeki dönemde, iş ortaklarımızın ve tüm diğer paydaşlarımızın da dahil olabileceği interaktif bir platform haline getirmeyi hedefliyoruz” diye konuştuBasından Haberler


Pakpen HaberPakpen Haber'i bilgisayarınıza indirmeden aşağıdaki dergi kapaklarının üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

31. 30. 29. 28. 27. 26. 25. 24. 23. 22. 21. 20.