PakDoor Kompozit Kapı Sistemleri ile yaşam alanlarınıza değer katın

Pakpen Haber Yapı sektöründe ilklerin öncüsü Pakpen, PakDoor markasıyla üretim yaptığı Kompozit kapı sistemleri ile klasikten moderne her zevke uygun çözümler sunuyor. Isı ve ses yalıtımı; nem ve suya dayanıklılık gibi özellikleriyle dikkat çeken Kompozit Kapı Sistemleri ile hayata şıklık katan tasarımlar yaşam alanlarınızda.
Ürün yelpazesini her geçen gün geliştiren PakDoor Kompozit Kapı Sistemleri, yaşamlarınız kadar sıcak tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Sade, yalın ve minimalist yapısıyla dikkat çeken PakDoor modelleri, her türlü ıslak zeminde zarar görmeden uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor.
PakDoor PVC Kompozit İç Kapı Sistemleri Nova, Antaras, Layra, Vega, Electra, Sirius, Atlas, Libra, Gaia, Truva, Hidra olmak üzere 11 farklı model ve 8 ayrı renk seçeneği ile günün trendlerini takip ediyor, sürekli yenilenerek şıklığı yaşam alanlarıyla bütünleştiriyor. İzolasyon özelliği kadar hızlı ve kolay montaj özelliğiyle de çok yönlü kullanım imkanı sunarken, her çeşit dekorasyon anlayışına uygun tasarımlarla da hayata fonksiyonellik katıyor.Basından Haberler


Pakpen HaberPakpen Haber'i bilgisayarınıza indirmeden aşağıdaki dergi kapaklarının üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

31. 30. 29. 28. 27. 26. 25. 24. 23. 22. 21. 20.