Pakpen “Hayalimdeki Doğa” resim yarışmasının sonuçları açıklandı

Pakpen Haber Türkiye’de bir yapı için gerekli birçok malzemeyi bir arada üretebilen tek firma Pakpen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çalışanlarının çocukları arasında düzenlenen resim yarışmasıyla kutladı. “Hayalimdeki Doğa” temalı resim yarışmasında tüm katılımcılara resim defteri ve boya seti hediye edildi. Ön eleme donucunda finale kalan 10 eser ise Pakpen Facebook kurumsal sayfasında halk oylamasına sunularak en çok beğeni alan resimlerin sahipleri boya seti ve D&R’dan hediye çeki kazandı.

Sürdürülebilir geleceğe verdiği önemle sektöründe öncü olan Pakpen, gelecek nesillere bu bilinci aktarmak amacıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel düzenlediği “Hayalimdeki Doğa” resim yarışması sona erdi. 6-12 yaş arası Pakpen çalışan çocuklarının katıldığı resim yarışması 6- 9 yaş ve 10-12 yaş olmak üzere, 2 kategoride değerlendirildi. Yarışmaya katılan tüm çocukların hediyeler kazandığı yarışmada, ön elemeyi geçen her kategoriden 10 resim 5 gün boyunca “Pakpen Facebook sayfasında (fb.com/Pakpen) oylamaya sunuldu. Pakpen facebook sayfasında 5 gün boyunca aldıkları paylaşım ve beğeniler değerlendirilerek belirlenen yarışmanın kazananları boya seti ve D&R’dan hediye çeki kazandı.

Çocuklarda doğaya karşı bir farkındalık yaratılması amacıyla yapılan yarışmada rengarenk doğa resimlerinin yanı sıra çevre kirliliği ve kuraklık konularında da resimler yarıştı. Çevre bilincinin küçük yaşlarda kazanıldığı görüşüyle, sadece kazananlar değil yarışmaya katılan tüm çocuklar ödüllendirildi. Çocukların gözünden doğayı ve yarışmanın kazanan resimlerini görmek için facebook.com/Pakpen sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

6- 9 yaş kategorisinde birinciliği Mehmet Anıl Tuza ve Berkay Doğan paylaştı. Ceren Çokünlü ikinci, Buse Naz Mert ise üçüncü oldu. Hayallerindeki doğayı 10- 12 yaş kategorisinde ise Rüya Nur Taş birinci, İdil Bağdat ikinci ve Serdar Şerzan Mert ise üçüncü olarak belirlendi.Basından Haberler


Pakpen HaberPakpen Haber'i bilgisayarınıza indirmeden aşağıdaki dergi kapaklarının üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

31. 30. 29. 28. 27. 26. 25. 24. 23. 22. 21. 20.