Pakpen’in çocukları, 23 Nisan’da hayallerindeki doğayı çizdi

Pakpen Haber Konya’da kurulup dünyaya açılan Pakpen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çalışanlarının çocukları arasında düzenlenen resim yarışmasıyla kutluyor. “Hayalimdeki Doğa” isimli resim yarışmasına birbirinden farklı hayalleri resmederek katılan çocuklar, final için ise 25 Nisan’ı bekliyor.

Sürdürülebilir geleceğe ve doğal kaynakların korunmasına verdiği önemle sektöründe öncü olan Pakpen, gelecek nesillere bu bilinci aktarmak amacıyla çocukların bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel “Hayalimdeki Doğa” adlı bir resim yarışması düzenledi. 6- 9 ve 10- 12 yaş olmak üzere, 2 kategoride hayalindeki doğayı resmeden 10 çocuğun hayalindeki doğa resmi, ön elemeyi geçti. Finale kalan resimler, Pakpen Facebook sayfasında (fb.com/Pakpen) “Pakpen 23 Nisan Resim Yarışması Finalistleri” albümlerinde 25 Nisan Cuma gününe kadar devam edecek halk oylamasına sunuldu.

Türkiye’de bir yapı için gerekli birçok malzemeyi bir arada üretebilen tek firma olan Pakpen, getirdiği yeniliklerinin yanı sıra doğanın korunmasına verdiği önemle de fark yaratıyor. Gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmak amacıyla sürdürülebilir geleceğe yatırım yapan Pakpen, bu yarışma ile doğaya karşı bir farkındalık yaratırken, çocukların sanatsal yönlerini geliştirmeleri için de destek veriyor. Çocukların gözünden doğayı görmek ve oy vermek için facebook.com/Pakpen adresinden sizler de oy kullanabilirsiniz.Basından Haberler


Pakpen HaberPakpen Haber'i bilgisayarınıza indirmeden aşağıdaki dergi kapaklarının üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

31. 30. 29. 28. 27. 26. 25. 24. 23. 22. 21. 20.