PAKPEN 2014 İSTANBUL YAPI FUARI’NDA YENİLİKÇİ VE ÇEVRECİ ÜRÜNLERİNİ SERGİLEYECEK

Pakpen Haber Yapı sektöründe bir çok ilke imza atan Pakpen, 6 – 10 Mayıs 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 37. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’a katılacak. Pakpen, Türk yapı sektörünün en büyük fuarı olan Yapı Fuar’ında 7 markası ile birlikte yer alacak.

Yapı sektöründe alt yapı ve bina içi tesisat boruları, PVC profil ve yalıtım olmak üzere 3 farklı ürün gamını birlikte üretebilen Pakpen , 37’incisi gerçekleştirilecek olan yapı malzemeleri ve teknolojileri fuarı olan Yapı Fuarı’nda yenilikçi ve çevreci ürünlerini sergileyecek. 6 – 10 Mayıs 2014 tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuara Pakpen bu yıl 15.kez katılacak.

Pakpen A.Ş çatısı altında üretilen; PAKPEN markasıyla PVC Kapı-Pencere Panjur ve Kepenk Sistemleri, PAKCOUNTRY markasıyla Çit, Korkuluk, Kameriye ve Pergola Sistemleri, PAKPANEL markasıyla PVC/XPS Sandviç Panel, PAKDOOR markasıyla Dekoratif Dış Kapı ve Kompozit Kapı Sistemleri, PAKBOARD markasıyla XPS ve EPS Isı Yalıtım Levhaları ve PAKPLAST markasıyla altyapı ve bina içi tesisat boru sistemlerinin üretimini gerçekleştiriyor. PAKPEN ürünleri Hall 2’de 300 metrekare alan üzerine kurulu standında yerli ve yabancı sektör profesyonellerine tanıtılacak.

Çevreye Duyarlı Yeni ÜrünlerleDikkat Çekecek
Yapı malzemeleri sektöründe ilklerin öncüsü Pakpen, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakma hedefiyle hız verdiği Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarının sonucunda geliştirdiği yeni ve çevreci ürünleri de Yapı Fuarı’nda tanıtacak. PakBoard markası adı altında Türkiye’de ilk kez karbondioksit gazı ile 'Ekolojik Isı Yalıtım Levhası'nı üreten Pakpen, son olarak XPS ürününü HFC gazı içermeyecek bir şekilde üretimeye başladı. Bu zorlu süreci tamamlayan Pakpen, Türkiye’de ilk kez ozon tabakasına karşı hiçbir olumsuz bir etki bırakmayan XPS üretimi yapıyor.Basından Haberler


Pakpen HaberPakpen Haber'i bilgisayarınıza indirmeden aşağıdaki dergi kapaklarının üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

31. 30. 29. 28. 27. 26. 25. 24. 23. 22. 21. 20.