PAKPEN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Pakpen Haber Türkiye’de bir yapı için gerekli birçok malzemeyi bir arada üretebilen tek firma Pakpen, 30 bin metrekarelik alanda başladığı üretime bugün 300 bin metrekarelik entegre tesisleriyle devam ediyor. Konya Organize Sanayi Bölgesi’nin en büyük kuruluşu olan Pakpen, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış 1500’ü aşkın bayileri aracılığıyla tüketicisiyle buluşuyor.

Konya’da kurulup dünyaya açılan Pakpen, 250 bin ton plastik, 650 bin metreküp yalıtım malzemesi üretim kapasitesi ve 700’ü aşkın uzman çalışanıyla sektörün lider firmaları arasında yer alıyor. Kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışıyla üretime başladığı ilk günden beri sektörüne ve ülke ekonomisine katkıda bulunan Pakpen, son sekiz yılda 250 milyon TL’ye yakın yatırım yaptı.

Pakpen, ürünlerinin dağıtım ve satışını İstanbul, Ankara, İzmir, Konya ve Antalya bölge müdürlükleri ile Türkiye geneline yayılmış bayileri aracılığıyla gerçekleştiriyor. Yaygın bayi ağı sayesinde ürün temin ve teslimatında öne çıkan Pakpen, özellikle Trakya bölgesinde de büyümeye devam ediyor.

Her mevsime uygun pencere seçenekleri

PVC Kapı-Pencere-Panjur ve Kepenk Sistemleri sektöründe Optimal, Rival, Global, Oval, Sürme, Royal ve İdeal serileri bulunan Pakpen’in her binaya, her mevsime uygun pencere seçenekleri bulunuyor. Gürültüyü, soğuğu ve sıcağı dışarıda tutup, yüzde 40’a varan tasarruf sağlayan Pakpen pencerelerinin renkleri yıllarca solmaz, kolayca temizlenir. AB normlarında CE belgeli olarak üretilen Pakpen ürünleri, dünyanın dört bir yanında ve Türkiye’nin bütün şehirlerinde tercih ediliyor.

Temel prensip: Malzemede ve üretimde kalite

Geçtiğimiz yıl fabrikalarındaki alt yapı yatırımlarını tamamlayan Pakpen en genç teknolojiyi kullanarak üretim kapasitesini artırdı. Dünya standartlarına uygun üretim tesisleri, girişimci ve yenilikçi yapısıyla Pakpen, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle fark yaratıyor.

Kuruluşundan bugüne istikrarlı büyümesi ve yatırımlarıyla dikkat çeken Pakpen bu yıl açıklanan ISO 500 listesinde 190’ıncı, Fortune 500 listesinde 269’uncu ve Capital 500 listesinde ise 339’uncu sıraya yükseldi. Trakya bölgesinde yer alan bayi sayısını arttırarak tüm Türkiye’de eşit oranda dağılmayı hedefliyor.Basından Haberler


Pakpen HaberPakpen Haber'i bilgisayarınıza indirmeden aşağıdaki dergi kapaklarının üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

31. 30. 29. 28. 27. 26. 25. 24. 23. 22. 21. 20.